Babagondozás és csecsemő ultrahang

Babagondozás és csecsemő ultrahang Jön a baba! De: hogyan fogjam meg? hogyan pelenkázzam? hogy tegyem a mellemre? a fogzás jelei már három hónaposan? Elmondjuk, megmutatjuk…!


(A cikket beküldte: babagondozas)


Mese, mese, mátka...
Mese, mese, mátka… Mindenki ismeri a legnépszerűbb meséket, és szoktuk olvasni esténként a gyerekeinknek. De vajon elgondolkodott már rajta bárki, miről szól egy mese VALÓJÁBAN? Vegyük a legsablonosabb fordulatokat. »
Kiritimati
Ez sem az én tollamból fakadó mese, de annyira megtetszett, hogy nem tudtam kihagyni. Kisfiúknak de lánykáknak is izgalmas a Pöttyös kapitány kalandjai. Ezért bátorkodtam más tollával ékeskedni. Nagyobbacska gyerekeknek, szerintem anyukájuk mesélheti, mert nagyon édes. »




Minden jog fenntartva © 2025, www.anyalettem.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Kapcsolat: info (kukac) anyalettem.hu | WebMinute Kft.