16. őszi BabyMarkt Babaruhabörze és Gyerek Expo

16. őszi BabyMarkt Babaruhabörze és Gyerek Expo Itt minden megtalálható ami a babaváráshoz és gyerekneveléshez szükséges!

Szeretettel meghívunk a hazai legnagyobb baba-mama tematikát bemutató új és használt termékek vásárára és babaholmibörzére!
Időpont: 2011 október 13. szombat
Nyitva tartás: 8 óra - 16 óra
Helyszín: Hungexpo „B” csarnok 1101 Budapest X. ker Albertirsai út 10. I. kapu
www.babaexpo.hu és www.babaholmiborze.hu
T: 06-30-235-9700
Belépőjegy ára: 1200.- Gyerekeknek a belépés ingyenes!
Jegyvásárlás a helyszínen: III. kapu Fórum épületben 7.30-tól, elővételben: TicketExpressz és Ticketpro jegyirodáiban.


Hagyományainkat megőrizve, országosan egy helyen mutatjuk be a baba-mama és kisgyermek tematikát képviselő cégek termékeit, szolgáltatásait és ajánlatait!
Az eltelt évek során, igazi oázissá vált a kismamák, fiatal szülők számára ez a dinamikusan fejlődő rendezvénysorozat, mely rendkívül széles termékpalettával várja ide látogató várandós kismamákat és családokat.

Rendezvényünkre várunk szeretettel minden olyan kismamát, aki szívesen adja-veszi a babaholmikat.
Itt a lehetőség, hogy egy remek, színvonalas programokkal teli, tartalmas családi napot  tölts el velünk,
ahol új gazdát találhatsz a kinőtt, megunt babaholmiknak, miközben Te Magad is rendkívül széles, és meglepően olcsó  tavaszi árukínálatból válogathatsz!
Ha eladni szeretnél várjuk hívásod: 06-26-572-085 és 06-30-708-6016
A babaholmi vásár mellett tartalmas, érdekes programokkal és érdekes foglalkozásokkal várjuk azokat a kismamákat és kisgyerekes családokat, akik szeretnek egyedi, márkás tavaszi- nyári babaholmikat vásárolni. Új termékeink a börzén: babakocsi, cipő, tavaszi rugdalózók, könyv, babaülés, bodyk,harisnya, zokni… és szinte minden ami a babaváráshoz, gyerekneveléshez szükséges.

Programajánlónk:
9 órától 15 óráig: Babaruhabörze és egész napos foglalkozások, állatsimogató és óriási Játékbirodalom várja az idelátogató gyerekeket!
9 .00 Cili Zene bölcsije, Éneklős – mondókás foglalkozás 3 év alatti korosztálynak
Jó a babának, és jó a mamának is! A foglalkozásokon kiemelt szerepet kap a gyermek szülővel közös játéka.
10.00 Zsuzsi és Orsi zenés tavaszváró műsora
11.00 MintaPinty zenekar „Tavaszváró” koncertje
13.00  Kárász Eszter DALOLKA

Egy mesés történet elevenedik meg a dalok, a bábok, a zene, a hangszerek és persze a gyerekek segítségével.
Zenés játék Ukulele kísérettel bölcsődés, óvodás és kisiskolás gyerekeknek
Szaktanács adóink a börze ideje alatt készséggel állnak a látogatók rendelkezésére, az alábbi témákban:
- Erőforrás Minisztérium: Családtámogatási rendszer kedvező változásai 2012-ben, GYES melletti munkavégzés lehetőségei, Családi adókedvezmény, lakás fenntartási és adóság kezelési szolgáltatás
- Madarász Kórház: dr. Szántó Imre: “Az élet védelme csecsemőkorban”
- Heim Pál Gyermekkórház Anyatej Gyűjtő Állomása
- Gólyahír Egyesület – örökbefogadás

Bevásárlólista a babához
Babaváráskor az egyik szinte kötelező program a babakelengye beszerzése. Gyakorlott anyukák már tudják, hogy mik a fontos beszerzendő dolgok, az első gyermekesek viszont sokszor tanácstalanok. Ilyenkor van, hogy beszabadulunk egy bababoltba és az eladók segítségét... »

Te úgyis otthon vagy a gyerekkel, ráérsz...
Anyának lenni... Hát, hogy is mondjam, elég sűrűn szívás... De az nem mindegy, hogy miért is van ez így. Talán, mert nincs empátia, nincs tisztelet és lassan az anyák megtűrt tagjai eme csodálatos világnak. De vajon miért alakul ez így és a nőtársaink is miért... »




Minden jog fenntartva © 2025, www.anyalettem.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Kapcsolat: info (kukac) anyalettem.hu | WebMinute Kft.